WA Kaolin Limited ir viens no lielākajiem primārās kvalitātes kaolīna ieguvējiem pasaulē, tas atrodas Rietumaustrālijā aptuveni 200 kilometrus no Pērtas.

Kaolīns ir kārtains balts māls, kas iegūts no minerāla kaolinīta, alumīnija oksīda silikāta, kas veidojas magmatisko iežu, piemēram, granīta, hidrotermiskās atmosfēras ietekmē.
Tā ir ļoti derīga sastāvdaļa izmantošanai dažādās nozarēs, tostarp papīra un kartona, keramikas, stikla šķiedras, krāsu un pārklājumu, plastmasas, gumijas, farmācijas un medicīnas, kosmētikas, betona un lauksaimniecības nozarēs.

 Uzņēmums ir ieguldījis ievērojamu laiku un līdzekļus, lai optimizētu savu patentēto kaolīna sausās apstrādes metodi, lai izveidotu un paplašinātu savus panākumus kā kaolīna ražotājam un eksportētājam globālajos tirgos.

SmartTEH priecājas būt par daļu no šī procesa un ar savu uzlādes sistēmu palīdzēs uzkraut konteinerus ar produkciju, kas sapakota Big bagos. Iekārta kā parasti palīdzēs samazināt uzlādes ātrumu un padarīt to efektīvāku, kad jaunais objekts sāks darboties ar pilnu jaudu.

Vairāk par konteineru iekraušanas risinājumu šeit:

Klients: https://www.wakaolin.com.au/