Jau no 20. gadsimta sākuma ar loģistiku saistītās industrijas ir centušās efektivizēt kravu pārvadājumus ar konteineru palīdzību. Mūsdienās konteinerizācijas standarti ir tik ļoti nostiprinājušies globālajā pārvadājumu industrijā, ka apturēt konteinerizācijas industriju ir teju neiespējami. Konteinerizēts tiek viss ko paredzēts pārvadāt galvenokārt pa jūras ceļiem, dažkārt pat beramās kravas. Ņemot vērā šīs globālās tendences arī nepieciešamība pēc pārkraušanas risinājumiem konteineros pieaug. Viena no mūsu pārkraušanas risinājumu specializācijām tā arī saucās - viss kas saistīts ar konteineriem.

Mūsu ražotās iekārtas palīdzēs jums gan piepildīt konteineru ar koka dēļu pakām, garām metāla caurulēm, apaļkoku, gan arī pacelt konteineru lai to iztukšotu vai gluži pretēji piepildītu ar metāllūžņiem, graudiem vai citām beramkravām. Visus mūsu risinājumus esam gatavi pielāgot katra klienta vajadzībām, kas mūs arī padara par īpaši specializētiem šajā industrijā.

Konteineru uzlādes sistēma ar slīdošo grīdu

Prima Loading System
Konteineru uzlādes sistēma

Automātisku konteineru iekraušanas/izkraušanas sistēma, kas strādā bez jebkādiem nepieciešamiem pielāgojumiem, darbojoties uz standarta platformām ar standarta aprīkojumu. Automatizētās iekraušanas un izkraušanas sistēmas ļauj samazināt kravas automašīnu un konteineru iekraušanas un izkraušas laikus no pusstundas līdz pat dažām minūtēm. Salīdzinot šos procesus ar tradicionālo kravas iekraušanu un izkraušanu, ir acīmredzama gan laika, gan izdevumu samazināšanās.

Konteineru lifters (pacēlājs)

Container Tilter
Konteineru pacēlājs

Konteineru lifters ļauj pielādēt konteineru līdz malām, turklāt ātrākā veidā, izmantojot gravitātes palīdzību. Ietaupiet laiku un naudu, ielādējot kravu lielākos apjomos un īsākā laika posmā. Konteineru lifters var ielādēt kravu dažādos leņķos, sākot no 1° līdz 90°. Ielādējot kravu no augšas, jums ir 100% piekļuve iekšējam konteinera tilpumam. Parasti konteineri tiek piekrauti ar pacēlāja krāna palīdzību.

Baļķu uzlādes iekārta

Log Loading
Baļķu uzlādes iekārta

 

Apaļkoku uzlādes iekārta ir speciāli izstrādāta apaļkoku ielādei konteineros. Minētā iekārta ir izmantojama arī citu, garu izstrādājumu efektīvai ielādei, piemēram, cauruļvadiem un citiem metāla, kā arī alumīnija izstrādājumiem. Pēc kopējās konteinera kravas novietošanas uz platformas, tā vienmērīgi tiek iestumta konteinerā. Kopējais process aizņem mazāk par 4 minūtēm. Regulāras iekārtas izmantošanas gadījumā iespējami uzturēšanas izmaksu samazinājumi līdz pat 30%. 

Uzkrāšanas konteineri

Izgatavojam uzkrāšanas konteinerus dažādiem produktiem. Pēc nepieciešamības aprīkojam tos ar automātisku izlādes sistēmu. Lasīt vairāk