Ražotājs: SmartTEH
Apraksts:

SmartTEH piedāvā lielisku risinājumu beramkravas pārkraušanai. Revolucionārais konteineru lifters ļauj pielādēt konteineru līdz malām, turklāt ātrākā veidā, izmantojot gravitātes palīdzību. Ietaupiet laiku un naudu, ielādējot kravu lielākos apjomos un īsākā laika posmā. Konteineru lifters var ielādēt kravu dažādos leņķos, sākot no -1° līdz 90°. Ielādējot kravu no augšas, jums ir 100% piekļuve iekšējam konteinera tilpumam. Parasti konteineri tiek piekrauti ar pacēlāja krāna palīdzību.  

Konteineru lifters
Konteineru pacēlājs

 

Galvenās iezīmes

 1. OPTIMIZĒ BERAMKRAVAS PĀRKRAUŠANU. Ar konteineru lifteri var pielādēt kravu ātrāk kā piecās minūtēs. Tādā veidā jūs spēsiet palielināt darba ražīgumu, pielāgojot konteineru ielādi jebkurā vietā un laikā, kad nepieciešams.
 2. DARBASPĒKA UN APRĪKOJUMA IETAUPĪJUMS. Smartteh vadības kontroles sistēmu vada viens operators, kurš var veikt visus procesus no drošības kabīnes – materiāla ielādi, svēršanu, kā arī transportēšanu.
 3. PĀRKRAUŠANAS VARIĀCIJAS. Atkarībā no jūsu vajadzībām un budžeta, ir iespējamas dažādas iekraušanas variācijas (0-70°, vai 0-90°); kā arī rāmja izvēle (universālais (universal), platformas (flat deck), ar garo priekšu (long front), ar īso aizmuguri (short rear). Izvēlieties sev labāko kombināciju, nodrošināt vislabāko produktivitāti.
 4. VIETAS EKONOMIJA. Konteineru lifters ir kompakts un aizņem daudz mazāk vietas kā standarta konteineru krāvēji. Izmantojot konteinera pateicīgo leņķi, ir iespējama 100% konteinera pielāde. 
 5. PRECĪZI SVARI. Konteineru lifterī iebūvētā svaru sistēma precīzi nosver materiālu, kas tiek ielādēts konteinerā. To regulē operators, izmantojot vadības pulti. Tādā veidā ir iespējams izvairīties no atkārtotas pārkraušanas un nodrošināt precizitāti.
 6. IZTURĪBA. Konteineru liftera uzbūve ir izstrādāta tā, lai tas var izturēt sitienus. Daudzi klienti izmanto konteineru lifteri katru dienu pat vissmagākajos rūpnieciskajos apstākļos.

 

 

Papildaprīkojums

 • DIGITĀLĀ SVARU SISTĒMA. Digitāla svaru sistēma ar iespējamu nobīdi +/-1%, kas novērš risku atkārtotai konteinera atvēršanai un kravas pielāgošanai. Ir pieejami arī sertificēti svari.
 • TĀLVADĪBAS PULTS. Lielas slodzes tālvadības pults, ko var vadīt viens operators, kontrolējot ielādes/izlādes procesus. Ja izmantojiet digitālo svaru sistēmu, uz pults ekrāna ir redzams konteinera svars.
 • MOBILA PIEDZIŅAS SISTĒMA. Konteineru lifteris var tikt pārvadāts pa teritoriju uz tam nepieciešamo vietu.
 • JAUDA. Mēs piedāvājam dažādus pieziņas veidus – sākot no dīzeļdegvelas vai elektrības.
 • HIDRAULISKAIS KONTEINERA DURVJU AIZVĒRĒJS. Lai nodrošinātu ātrāku un drošāku konteinera pielādes procesu, šī opcija novērš vajadzību manuāli atvērt un aizvērt konteinera durvis.
 • PLC INTEGRĀCIJA. Ja jūs gribat pilnībā integrēt konteineru lifteri savai teritorijai, mēs piedāvājam PLC sensoru, kas integrējams rūpnīcu teritorijās. 

Industrijas

 1. Loģistika
 2. Ražošana
 3. Mētālapstrāde

Lauksaimniecība
Dažādu tehnoloģiju pielietojums lauksaimniecības sektorā pieaug ar katru gadu, gan iekšzemes, gan eksporta pārvadājumos. Smartteh konteineru lifteris spēj nodrošināt produkta ātrāku nokļuvi tirgū – kā arī nodrošināt atbilstību higiēnas un kvalitātes standartiem.

Ķimikālijas un farmācijas produkti
Kad jāapstrādā augstas kvalitātes materiāli, aprīkojuma kvalitātei ir jābūt ļoti augstai. Smartteh piedāvā slēgtās sistēmas, kas novērš izžūšanu, piesārņojumu, un novērš atkārtoti nepieciešamu pārkraušanu.

Pārtika
Pārtikas industrijai arī parādās tendences attiecībā uz konteinerizēšanu. Mūsu risinājums palīdz ražotājiem un pārdevējiem virzīt pārtikas produktus pa piegādes līkni, saglabājot augstu kvalitāti. Mūsu aprīkojums ir pārtikas ražotāju izvēlēts un tiek lietots rūpnīcās, kas atbilst augstākajiem higiēnas un kvalitātes standartiem.

Minerāli
Mūsu aprīkojums palīdzēs sasniegt maksimālo vērtību, darbojoties ar dažāda veida minerāliem. Aprīkojums tiek izstrādāts atbilstoši jūsu vajadzībām un var tikt pielāgots gan zemas vērtības produktiem, gan arī augstas kvalitātes un toksiskiem minerāliem, kam ir nepieciešama īpaši specializēta konteinerizēšana. 

Plastmasa
Mūsu tehnoloģijas palīdz sveķu ražotājiem samazināt iepakojumu izmaksas, maksimizēt konteineru apjomus un samazināt mitruma piesārņojumu. Pircēji un importētāji arī gūst labumu no izlādes procesa optimizēšanas, kā arī darbaspēka izmaksu samazināšanās.

Otrreizējā pārstrāde
Konteinerizēšana ar konteineru lifteri samazina parasto kraušanas laiku, nodrošinot iespējamos tūlītējus tālākos procesus kā arī pārdošanu. Ietaupot gan vietu, gan darbaspēku, izmantojot konteineru lifteri jūs ar katru soli uzlabosiet darba ražīgumu un peļņu.
Smartteh piedāvā pielāgotus iekraušanas risinājumus dažādiem otrreizējās pārstrādes materiāliem.

Jautājumi?