Ražotājs: SmartTEH
Apraksts:

Kokapstrādes un metalurģijas industrijās kraujamās preces bieži vien ir liela izmēra un smaga svara, kā rezultātā iekraušanas/izkraušanas process ir sarežģīts. Šādās situācijās parastos konteinerus ir iespējams uzkraut ar vairākām tehnikas vienībām, kas bieži ir nepiemērotas un rada papildus riskus gan personālam, gan preces sabojāšanai. Turklāt process var būt ļoti darbietilpīgs. Vēl viena iespēja ir aizstāt parastos jūras konteinerus ar dārgiem, speciāliem konteineriem, kas, protams, būtiski sadārdzina transportēšanas izmaksas.

SmartTEH piedāvā automātisku konteineru uzlādes sistēmu, kas paredzēta efektīvai konteineru, vai kravas automašīnu uzlādei ar slīdošo grīdu.  Automatizētās uzkraušanas sistēmas ļauj samazināt kravas automašīnu un konteineru uzlādi no pusstundas līdz pat dažām minūtēm. Salīdzinot šos procesus ar tradicionālo kravas iekraušanu ir acīmredzama gan laika, gan izdevumu samazināšanās.

Konteineru uzlādes sistēma
Konteineru uzlādes sistēma

 

Iekārtas specifikācija

 1. IELĀDES PLĀKSNE. Ielādes plāksne ir izgatavota no ļoti izturīgas plastmasas, izturot no 4 000 ielādes reizēm līdz neierobežotam skaitam (atkarīgs no pārkraujamās produkcijas). Plāksne ar preci tiek iebīdīta kravas telpā un tad no apakšas tiek izvilkta ārā.
 2. STATNES. Ielādes iekārta balstās uz divām kājām – statnēm. Abām statnēm, ar hidaruliskās sistēmas palīdzību, ir atsevišķi regulējama augstuma iespēja, lai varētu pielāgoties dažādiem piekabes augstumiem. Aizmugurējās kājas ir regulējamas arī horizontālā virzienā, kas ļauj veikt automātiski precīzu saskaņošanu ar kravas telpu.
 3. VĀRTI. Vārtiem ir vairākas funkcijas. Tie nodrošina, ka krava tiek vienmērīgi pārvietota uz kravas telpu, atbalstot to ar sānu veltņiem. Vārti atbalsta aiztures plāksni, kas kustas uz augšu un uz leju, turot kravu vietā, kamēr ielādes plāksne tiek izvilkta no kravas apakšas. Aiztures plāksne arī ļauj koriģēt ielādi, nodrošināt drošu un brīvu durvju aizvēršanu.
 4. KONTEINERU SAVIENOJUMA SPĪLES. Konteinera savienojuma spīles nodrošina konteinera vai piekabes stabilitāti iekraušanas procesā.
 5. MOTORS. Ielādes iekārta darbojas ar elektromotora un hidrostacijas palīdzību. Motors darbina visas kustības: iekraušanas plāksni, statņu pielāgošanu, konteinera savienotāja spīles un vārtus.
 6. VADĪBAS SISTĒMA. Īpaši izstrādāta vadības programma, veic visas kustības, nodrošinot drošu un ērtu sistēmas izmantošanu vien nospiežot pogu. Šī vadības sistēma var tikt integrēta arī citās sistēmās. Iekārtas darbību iespējams vadīt attālināti ar radiovadāmās pults palīdzību.

Konteineru uzlāde kokmateriāliem

 

Konteineru ielādes iekārtai iespējamas dažādas konfigurācijas, kā arī komplektā nāk dažādi piederumi, kas nodrošina dažādas ielādes prasības:

 • IELĀDES PLĀKSNE (standarta vai pielāgota arī 20 pēdu konteineru uzlādei)
 • MULTI IELĀDES/IZLĀDES PLĀKSNE
 • RAMPAS SISTĒMA KONTEINERIEM
 • INTEGRĒTA SVARU SISTĒMA

Ieguvumi

SmartTEH Konteineru uzlādes iekārtai ir vairāki neapšaubāmi ieguvumi:

 • Samazinātas produktu bojājumu izmaksas;
 • Transportēšanas izmaksu būtisks samazinājums;
 • Ietaupījums uz ārpusteritorijas konteinerizēšanu;
 • Darbaspēka izmaksu ietaupījums;
 • 100% kravas telpas izmantošana;
 • Samazinātas transporta tukšgaitas izmaksas;
 • Ar mazāku daudzumu iekraušanas rampām var apstrādāt lielākus kravu apjomus;
 • Īpašumtiesības un ilgspējīga lietošana;
 • Ļoti zemas apkalpošanas izmaksas;

Pieredze

Konteineru uzlādes iekārta ir ļoti populāra kokapstrādes uzņēmumos, kur ražoto produkciju nepieciešams iekraut konteineros. Lielākā daļa saražotās produkcijas šajos uzņēmumos ir 3 metrus gara vai pat garāka un sakrauta pakās. Izmantojot tradicionālos kraušanas veidus ir ļoti grūti un laikietilpīgi to izdarīt maksimāli efektīvi, tapēc mūsu ražotā iekārtu izmantot ir tik efektīvi - konteiners tiek piepildīts 8 minūtēs un bez produkcijas bojāšanas.

Industrijas:

 1. Kokstrāde
 2. Metālapstrāde
 3. Loģistika
 4. Ražošana

 

 

Tāpat mūsu iekārta tiek izmantota konteineru uzkraušanai ar 11m garām kastēm, kurās mūsu klients ir ievietojis augstvērtīgu produkciju. Šajā gadījumā, mūsu iekārta faktiski ir vienīgais tik ātrs uzkraušanas veids lai to izdarītu arī droši un bez produkcijas bojājumiem.

 

Daži portfolio:

 1. Metalogalva
 2. Egger
 3. Krasny Oktabrj
 4. ABB Turkey

Šobrīd SmartTEH komanda ir piegādājusi virkni ar Konteineru uzlādes sistēmām galvenokārte kokapstrādes un loģistikas uzņēmumiem. Iekārtas ir piegādātas gan Latvijas teritorijā, gan ārpus tās.

Varat apskatīt mūsu pilno Portfolio ŠEIT

Lai saņemtu vairāk informācijas par mūsu pieredzi, piegādes laikiem un citiem jautājumiem, lūdzu aizpildiet kontaktformu.

Jautājumi?