Ražotājs: SmartTEH
Apraksts:

Noliktavu uzlādes un izlādes sistēma ir inovatīvs aprīkojums ar kura palīdzību ir iespējama automātiska produkta izlāde no noliktavām ar 50 000mm platumu un neierobežotu augstumu un garumu. Šī sistēma tiek galvenokārt lietota, lai vienā līmenī krautu produkciju, kā piemēram, graudus, lopbarību, cukuru, beztaras frēzēšanas vai granulveida produktus. 

TEHNISKĀ SPECIFIKĀCIJA

ŠĶĒRSKONSTRUKCIJA:
Tā sastāv no divām lineārām monolītas formas sijām, kas nostiprinātas uz nostiprinātiem un sametinātiem profiliem. Uz apakšējās daļas ir izvietotas plāksnes produktu izlādes sistēmas nostiprināšanai. Iekš šķērskonstrukcijas centrālās daļas atrodas sistēmas pacēlājs, kas darbojas produktu izlādes fāzē. Visas konstrukcijas ir izgatavotas no dzelzs un ir krāsotas.

GREIDERIS:
Tas sastāv no vairākiem šnekiem, kas ir novietoti zem šķērskonstrukcijas, sadalīti divās daļās un tiek darbināti ar motorreduktoru palīdzību. Iepriekš minētie šneki tiek balstīti ar vidēja izmēra atbalstiem, kas ir novietoti 4000mm attālumā viens no otra un ir piestiprināti pie plāksnēm zem tā pašas šķērskonstrukcijas. Motorreduktorii, kas ir novietoti uz ass un ir savienoti ar blakus esošo posmu. Minētā šneka piedziņa ir aprīkota ar diviem slodzes slēdžiem, kas kontrolē tā darbību un/vai aptur procesu, ja produkcija tiem pieskarās. Visas iepriekš aprakstītās konstrukcijas ir izgatavotas no dzelzs un ir krāsotas.

Struktūra Tērauds
Virsmas pārklājums Krāsots
Nolikavas platums No 10000mm līdz 50000mm
Iekārtas platums 9500mm līdz 49500mm
Šneka diametrs 300-350, 400, 450 (atkarīgs no kapacitātes) + izlādes sistēma
Kustības veids Horizontāls
Izlīdzināšanas šneka ķēdes ātrums 0.47 m/sek
Pārvietošanās ātrums 2 līdz 8 m / min.
Izlīdzināšanās šneka motorreduktora piedziņas jauda 4-11kW (atkarīgs no kapacitātes)
Pilnā izlādes produktivitāte 266 m3/h (200 t/h), pieņemot graudu svara attiecība 0.75t/m3 (lielākai produktivitātei, lūdzu sazvanieties ar mums)

 

GRAUDU TEMPERATŪRAS UN MITRUMA LĪMEŅA AUTOMĀTISKĀ REGULĒŠANA NOLIKTAVĀ

 1. G MASTER sistēma ar iegrimes dziļumu no 0-6m, kas ir pievienota izlīdzināšanas automātikai. Teleskopiskais uzgalis ar bezvadu zondi, kura ir uzstādīta uzgaļa galā ar nolūku automātiski pēc iepriekšējiem iestatījumiem nosaka produkta temperatūru un mitrumu.
 2. G ROLL sistēma ar iegrimes dziļumu no 0-6m, kas ir pievienota izlīdzināšanas automātikai. Metāla zonde (7mm diametrā) tiek iegremdēta iepriekš iestatītos augstumos, lai noteiktu mitruma līmeni produkcijā.

ŠNEKU IZLĪDZINĀTĀJS UN IZLĀDES SISTĒMA

Automātiska uzpildes un iztukšošanas līdzīnāšanas sistēma, aprīkota ar horizontālo un vertikālo šķērskonstrukciju noliktavām.

 • AUGŠDAĻA. Izgatavota no augstas kvalitātes tērauda, un ir aprīkota ar drošības ierīcēm un automātiskās apstrādes sistēmām.
 • KONSTRUKCIJA. Sastāv no sasvstarpēji savienotiem rāmja standarta elementiem, izmantojot cauruļveida un armatūras stieņus. Augšdaļas konstrukcija ir aprīkota ar drošības ierīcēm un atomātisko sistēmu.
 • PIEDZIŅA. Gultņi un motors ir izvēlēti no labākajiem pasaules ražotājiem. Zobrati, riteņu un greidera ķēdes ir izgatavotas no rūdīta tērauda.
 • RATIŅI. Kompakti elementi darbojas ar vienu ātrumu uz HEA UNI 5679-73 sliedēm. Visi motori ir ar servo bremzēšanas mehānismu un atomatizētām drošības ierīcēm, kas izgatavotas saskaņā ar jaunākajiem starptautiskajiem standartiem.

PRIEKŠROCĪBAS

 • Nav nepieciešama darbinieka klātbūtne noliktavas iekšpusē izlādes un ielādes procesu laikā (viss darbojas automātiski);
 • Nav nepieciešams papildus mehānisks aprīkojums izlādes un uzlādes procesu veikšanai, samazinot krasi uzkrāto produkta piesārņojumu gaisā.
 • Samazinās noliktavas izlādes izmaksas, jo šī sistēma tiek lietota gan ātrai ielādei, gan produktu izlīdzināšanai tvertnē, kā arī produkta virzīšanai uz izejas sistēmu vai ielādei tam paredzētajās kastēs tajā pašā noliktavā.
 • Apjoma optimizācija, saprātīgi samazinot izmaksas uz vienu uzkrāto tonnu.
 • Samazinās ventilācijas izmaksas graudu uzglabāšanas laikā.
 • Noliktavas telpas pielietojums, jo visa producija atrodas tvertnē.
 • Pilnībā kontrolētas mašīnas automātiskas kustības, horizontāli vai vertikāli ar specialālās (PLC) programmas palīdzību, kas garantē maksimālu uzticamību, drošību un iespēju mainīt lietošanas funkcijas. Šī darbība ir iespējama atbilstošu jūsu izvēlētai automatizācijas pakāpei – MANUĀLAJĀ, PUSAUTOMĀTISKAJĀ vai AUTOMĀTISKAJĀ versijā.

Jautājumi?