Ražotājs: SmartTEH
Apraksts:

Šāda veida noliktavas ir izdevīga alternatīva vertikālām bunkuru noliktavām (silosiem). Tās var izmantot arī produktiem, kurus nedrīkst uzglabāt silosos vai vietās, kur lokāli piemērojamie apbūves noteikumi nosaka ierobežojumus attiecībā uz maksimālo ēkas augstumu. Ir iespējama jau esošu piemērotu ēku pārbūve uz šāda tipa noliktavām ar salīdzinoši mazām izmaksām. Ietaupījums uz uzglabāšanas noliktavām ir it īpaši liels, ja uzlādes un izlādes procesi tiek realizēti ar inteliģentu un automatizētu risinājumu. Šis ir vienīgais veids kā izvairīties no noliktavas ietilpības vietas izšķērdēšanu, jo parastās noliktavās produkts tiek bērts vienā punktā, kā arī nenotiek tā izkliedēšana. Automatizēts risinājums samazina arī cilvēku resursus, kas nepieciešami, lai produktu izlādētu. Pilnībā automatizēta sistēma ne tikai pilnībā izmanto grīdas virsmu, bet arī visu noliktavas tilpumu.

Mūsu projektētās noliktavu uzlādes un izlādes sistēmas veic produktu (piemēram, graudu, lopbarības, granulveida u.c. tml. produktu) izlādi no noliktavām ar neierobežotu platību. Piedāvātais uzglabāšanas risinājums ir īpaši pievilcīgs ātras pārkraušanas gadījumos, galvenokārt ostās, kur īsā laika periodā ātri nepieciešams uzkrāt lielus beramo kravu apjomus un pēc īsa laika perioda šie paši krājumi ir ātri jāizkrauj. 

Kopā ar mūsu sadarbības partneriem tenta konstrukciju ražošanas un būvniecības jomā izstrādājam individuālus risinājumus katra pasūtītāja izvirzītajām prasībām. Balstoties uz mūsu aprēķiniem, pasūtītājam iespējams precīzi plānot investīciju rentabilitāti un veikt salīdzinošus aprēķinus ar jau esošiem produkcijas pārkraušanas procesiem.

TEHNOLOĢIJA:

Dry pit for warehouse loading ELEVĀTORU BUNKURS ST-B35 ir moduļa tipa graudu bunkurs, kas ir paredzēts produkcijas izlādei tālākai padevei uz kausiņu elevātoru. Konstrukcija paredzēta ekspluatācijai āra apstākļos, pasārgājot produkciju no āra nokrišņiem. Metāla bunkurs tiek vertikāli ievietots betona bedrē. Tas ir izgatavots no vairākiem posmiem, kas tiek saskrūvēti kopā un ir projektēts tā, lai tam varētu pārbraukt pāri ar automašīnu. Bunkura izmērs: 3m (P) x 7m (G) x 3m (A) ar kopējo tilpumu 35m3.
KAUSIŅU ELEVĀTORS ST-E300 ir izgatavots no cinkota vai krāsota metāla, kas to padara piemērotu lietošanai āra apstākļos. Tas strādā efektīvi ar zemu enerģijas patēriņu attiecībā uz tā produktiviāti.

Iekārta ir projektēta tā, lai darbotos iespējami garās versijās un nepārtraukti vairāku stundu garumā. Tas ir paredzēts graudu, granulu un citu beramkravu pārvietošanai. Kausiņu elevātora augšupeja un lejupeja darbojas ar vienādu produktivitāti.

Konveijeru sistēmu risinājumiem pārsvarā tiek izmantoti ĶĒDES TIPA KONVEIJERI, kuru uzlādes un izlādes vietas iespējams regulēt ar attālināto vadību. Konveijeru produktivitāte tiek aprēķināta balstoties uz klienta izvirzītajām prasībām.

Ķēdes konveijers ST-K sērija ir ražots no spēcīga cinkota vai krāsota materiāla, kas to padara piemērotu lietošanai āra apstākļos. Tas ir paredzēts graudu, granulu citu beramkravu pārvietošanai. Šāda veida konveijers darbojas efektīvi gan horizontālā pozīcijā, gan arī paceltā leņķī līdz 30° un tam ir zems enerģijas patēriņš attiecībā uz tā produktivitāti.

IZKLIEDĒTĀJS ST-I150 ir ražots no cinkota vai krāsota metāla un ir projektēts kā viegla un vienkārši montējama moduļa tipa sistēma. Izkliedētāja darbība ir klusa un tam ir zems enerģijas patēriņš attiecībā uz tā produktivitāti. Tas ir paredzēts graudu, granulu un citu beramkravu pārvietošanai. Izkliedētājs ir paredzēts divu virzienu produkcijas transportēšanai.

 

Temperatūras un ventilācijas nodrošināšanai iespējami salīdzinoši lēti risinājumi, kas tiek plaši izmantoti ASV un Eiropā.

Kā galveno priekšrocību minētās sistēmas izveidē vēlamies minēt tieši Ilgspējīgu attīstību, kas sevī ietver vairāku tehnisko risinājumu kopumu, padarot minēto risinājumu ātri un salīdzinoši lēti uzstādāmu, demontējamu, pārvietojamu vai paplašināmu:

 • Noliktavas tiek būvētas no vieglām metāla konstrukcijām un PVC pārklājuma. Optimālais platums 40 m, garumam ierobežojumu nav un to ir iespējams palielināt arī vēlāk. 
 • Angāra grīdas segums ir atkarīgs no pasūtītāja izvēlētā risinājuma, taču praksē sevi ir pierādījis grīdu risinājums no paneļiem, kas cenas, kvalitātes un ātruma attiecību ziņā ir pārāks par pārējiem. Turklāt to iespējams salīdzinoši viegli demontēt.
 • Sānu sienām piedāvājam izmantot Masterbloku sienu risinājumus, kas ļauj pēc nepieciešamības izveidot starpsienas angāra pārdalei, kā arī palielinot sienu augstumu, palielināt noliktavas ietilpību.
 • Mūsu projektētās un ražotās konveijeru sistēmas ir viegli montējamas/demontējamas. Produktivitāti ir iespējams regulēt arī pēc uzstādīšanas. 

 PRIEKŠROCĪBAS

 • Cena un uzstādīšanas laiks;
 • Izlādes laiks līdz pat 500t/h;
 • Uzlādes laiks līdz 300 t/h;
 • Aerācijas sistēma;
 • Samazinātas cilvēku resursu un citu tehnikas vienību izmaksas;
 • Samazināts graudu putekļu daudzums gaisā;
 • Saglabājas pārkraujamās produkcijas kvalitāte;
 • Zemas noliktavas sistēmas uzturēšanas izmaksas;
 • Būtiski samazināts putekļu izraisīto sprādzienu risks salīdzinot ar vertikāliem uzglabāšanas risinājumiem (silosi).
 • Ilgspējīgas attīstības faktori.

Lūdzu sazinieties ar mums papildus informācijas iegūšanai.

Jautājumi?