Kad Igaunijas kokapstrādes uzņēmumam Puidukoda OÜ bija nepieciešams optimizēt tā konteineru uzlādes procesu, tas vērsās pie mūsu komandas pēc automatizēta risinājuma.

Puidukoda ražo dažādus koka izstrādājumus, sākot no grīdām līdz mēbeļu detaļām, kas tiek eksportētas visā pasaulē. Šo materiālu manuāla efektīva iekraušana kravas konteineros bija darbietilpīga, riskanta strādniekiem un noveda pie ievērojami neizmantotas kravas telpas. Uzņēmums vēlējās sistēmu, kas samazinātu produktu bojājumus, palielinātu konteinera tilpnes izmantošanu un pazeminātu ekspluatācijas izmaksas.

Puidukoda ieviesa mūsu automatizēto konteineru iekraušanas sistēmu, kas izmanto slīdošās grīdas tehnoloģiju. Mūsu konteineru iekraušanas sistēmas galvenās funkcijas:  

  • Izturīga plastmasas iekraušanas plātne, kas, vienmērīgi slīdot, iestumj iepakotus kokapstrādes produktus tieši konteineros;
  • Regulējamas kājas dažāda augstuma konteineriem;
  • Iebūvēti svari, kas kontrolē produktu svaru pirms iekraušanas.

Mēs integrējām mūsu sistēmu tieši Puidukoda ražotnē, ļaujot iekrāvējiem viegli uzkraut iepakotus koka produktus uz mūsu automatizētās sistēmas, lai tā pēc tam tos uzlādētu gaidošajos konteineros. Šī integrācija optimizē darba plūsmu un ļauj esošajiem iekrāvējiem mijiedarboties ar jauno automatizēto iekraušanas sistēmu. Automatizētās sistēmas ieviešana arī ievērojami samazināja darbaspēka resursus, samazinot nepieciešamo strādnieku skaitu no vairākiem cilvēkiem līdz vienam cilvēkam.

2023. gada maijā mēs pabeidzām automatizētās konteineru uzkraušanas sistēmas uzstādīšanu un ieviešanu Puidukoda ražotnē.  
Jaunā automatizētā sistēma devusi ievērojamu efektivitātes pieaugumu:

  • Ievērojami samazināts uzlādes laiks uz vienu konteineru;
  • Būtiski samazināti produktu bojājumi;
  • Palielināta konteinera kravas telpas izmantošana.

Mūsu automatizētais konteineru iekraušanas risinājums ir ļāvis Puidukoda OÜ efektīvāk sūtīt produkciju visā pasaulē. Tas parāda, kā mūsu rūpnieciski izstrādātie konteineru iekraušanas risinājumi var vienkāršot sarežģītus loģistikas procesus.

Lasīt vairāk par mūsu piedāvāto risinājumu