Loģistika

21. gadsimta globalizācijas tempi šķietami vislabāk ir redzami loģistikas nozarē visā pasaulē. Pasaulei kļūstot arvien mazākai strauji pieaug arī konkurence pārvadājumu jomā, kas neizbēgami izslēdz vājākos posmus. Kā teicis mūsu dzejnieks Rainis "Pastāvēs, kas mainīsies!" Tehnoloģisko procesu modernizācija ir ļoti liela sastāvdaļa veiksmīgiem un stabiliem loģistikas uzņēmumiem nākotnē.

Piedāvājam radošus un efektīvus tehniskā aprīkojuma risinājumus dažādām loģistikas nozarēm. Modernizējot vai tikai plānojot tehnoloģisko procesu modernizāciju savā biznesā, ļoti svarīgi ir paredzēt visus zināmos un bieži klientam nezināmos aspektus. Tāpēc katru no piedāvājumiem izstrādājam individuāli un ciešā sadarbībā ar pašu klientu ievērojot visus gan klienta, gan arī pieredzē gūtos kritērijus.·      

 

Konteineru uzkraušana ostās un termināļos

 Konteineru uzlādes sistēma padara jūsu darbu vieglāku, atrisinot daudzas problēmas, ar kurām operatori saskaras katru dienu. Viennozīmīgi palielinās arī darba drošību, samazinot smago auto iekrāvēju skaitu.

Vairāk par iekārtu

Konteineru uzkraušana ostās

 

Beramkravas uzkraušana ostās

Mobilie konveijeri ir izstrādāti, lai paātrinātu jebkuras beramās kravas iekraušanu ostās - sākot ar minerāļiem beidzot ar graudiem, vai koksnes granulām.

Vairāk par iekārtām

Beramkravas uzkraušana ostās

Pielāgoti beramās kravas risinājumi

SmartTEH konteineru lifters gan pilnveidos jūsu konteineru uzkraušanas apjomus, gan palielinās piegādes ātrumu.

Šī tehnoloģija aizsargā arī jūsu produktu - samazinot piesārņojuma vai mitruma risku apstrādes un tranzīta laikā.

Vairāk par iekārtu

Pielāgoti beramās kravas risinājumi

Dzelzceļa vagonu izkraušana / uzkraušana

Augstie tehniskie standarti un vismodernākais dizains ļauj mūsu sistēmām apmierināt sarežģītās prasības, ar kurām saskaras mūsdienu ostas.

Vairāk par iekārtu

Dzelzceļa vagonu izkraušana / uzkraušana

Portfolio

  1. ABB Turcija
  2. Rigas Tirdzniecības osta
  3. ABB Vācija
  4. WT Terminal


Blogs

Kā samazināt piegādes izmaksas

3 Efektīvi veidi kā samazināt piegādes ķēdes izmaksas

SmartTEH komanda iztrādā un ražo ne tikai praksē pārbaudītus tehniskos risinājumus kravu pārkraušanai, piemēram automātiskas konteineru uzlādes sistēmas, bet labprāt ar katru klientu iedziļinās pārkraušanas procesu niansēs, kuras dažkārt ir ļoti individuālas un specifiskas. Uzskatam, ka tikai tā var nonākt pie visefektīvākā lēmuma un vēlāk, tehniskā risinājuma, lai padarītu savu biznesu efektīvu un konkurētspējīgu.

Lasīt vairāk