Loģistika

21. gadsimta globalizācijas tempi šķietami vislabāk ir redzami loģistikas nozarē visā pasaulē. Pasaulei kļūstot arvien mazākai strauji pieaug arī konkurence pārvadājumu jomā, kas neizbēgami izslēdz vājākos posmus. Kā teicis mūsu dzejnieks Rainis "Pastāvēs, kas mainīsies!" Tehnoloģisko procesu modernizācija ir ļoti liela sastāvdaļa veiksmīgiem un stabiliem loģistikas uzņēmumiem nākotnē.

Piedāvājam radošus un efektīvus tehniskā aprīkojuma risinājumus dažādām loģistikas nozarēm. Modernizējot vai tikai plānojot tehnoloģisko procesu modernizāciju savā biznesā, ļoti svarīgi ir paredzēt visus zināmos un bieži klientam nezināmos aspektus. Tāpēc katru no piedāvājumiem izstrādājam individuāli un ciešā sadarbībā ar pašu klientu ievērojot visus gan klienta, gan arī pieredzē gūtos kritērijus.Blogs

Kā samazināt piegādes izmaksas

3 Efektīvi veidi kā samazināt piegādes ķēdes izmaksas

SmartTEH komanda iztrādā un ražo ne tikai praksē pārbaudītus tehniskos risinājumus kravu pārkraušanai, piemēram automātiskas konteineru uzlādes sistēmas, bet labprāt ar katru klientu iedziļinās pārkraušanas procesu niansēs, kuras dažkārt ir ļoti individuālas un specifiskas. Uzskatam, ka tikai tā var nonākt pie visefektīvākā lēmuma un vēlāk, tehniskā risinājuma, lai padarītu savu biznesu efektīvu un konkurētspējīgu.

Lasīt vairākIekārtasPortfolio