Piedāvājam individuāli izstrādāt automatizētus kravu pārkraušanas risinājumus, atbilstoši Jūsu izvirzītajām parsībam. Mehanizācijas procesa izveidošanā ļoti nozīmīga sastāvdaļa ir plānošana un projektēšana. Nepareizu aprēķinu vai neparedzētu faktoru rezutātā pasūtītājs var saskarties ļoti lieliem izdevumiem, kuri sākotnējā biznesa iecerē nav bijuši paredzēti.

Lai izvairītos no negaidītiem, nepatīkamiem notikumu pavērsiniem projekta veidošanā, piedāvājam veikt  gan inženiertehniskos aprēķinus un kaukulācijas, gan modelēt procesu simulācijas un veidot salīdzinošas analīzes, kas, rezultātā, pasūtītāju novedīs pie pareizākā un ekonomiski pamatotākā risinājuma. 

 

TRANSPORTIERI, ELEVATORI

Transportieru sistēmas nodrošina savlaicīgu nepieciešamo materiālu transportēšanu uz tehnoloģijai nepieciešamajām vietām ražošanas procesā. Ritmisks, sinhrons un nepārtraukts iekārtu darbs rūpnieciskās ražošanas režīmā tiek nodrošināts ar visdažādāko transportieru sistēmu palīdzību. SIA "SmartTEH" ir projektējis daudz un dažādus transportierus dažādām rūpniecības nozarēm.

Pēc konstrukcijas SmartTEH transportieri ir veidoti gan iekārti, gan integrēti, gan atsevišķi stāvoši, horizontāli, zem leņķa un arī vertikāli. Transportēšanas paņēmieni ir veidoti:

  • Nesoši uz lentām un moduļlentām;
  • Uz maziem rullīšiem un lielajiem ruļļiem;
  • Ar skrūvju (šneku) palīdzību;
  • Izmantojot dažādus ķēžu variantus.

Pēc piedziņas veida transportieri ir veidoti gan ar tiešo ruļļu piedziņu, gan ar gravitācijas kustību, gan ar magnētisku piedziņu. Transportieru sistēmu varianti ir ārkārtīgi dažādi un tiek veidoti katram klientam individuāli. Lasīt vairāk

UZKRĀŠANAS BUNKURI

Izgatavojam uzkrāšanas bunkurus dažādiem produktiem. Pēc nepieciešamības aprīkojam tos ar automātisku izlādes sistēmu. Lasīt vairāk

BŪVKONSTRUKCIJAS

  • Angāri, fermas un novietnes lauksaimniecības sektoram;
  • Ražošanas un noliktavu ēkas;
  • Konstrukcijas industriālajam sektoram.