Ražotājs: SmartTEH
Apraksts:

Teleskopiskais transportieris konteineru un furgonu iekraušanai/izkraušanai.

Teleskopiskais konveijers pārvieto materiālus ātrā, drošā un efektīvā veidā, izbīdoties uz priekšu iekšā konteinerī tik cik nepieciešams bez papildus palīdzības. Konveijera izmantošana spēj ievērojami samazināt ielādes/izlādes laiku, vienlaikus uzlabojot operatora darba apstākļus.

 • 50 kg svars uz lineāro metru;
 • Lentes platums - 600mm un 800mm (pēc individuāla pieprasījuma ir pieejami arī citi platumi);
 • Lentes virzības ātrums - 30m/min (pēc individuāla pieprasījuma ir pieejams arī cits, pielāgots ātrums);
 • Regulējams lentes augstums, pielāgots dažādām situācijām.

Iezīmes

 • UZBŪVE. SmartTEH teleskopiskie konveijeri tiek būvēti pēc augstākajiem standartiem ar 10mm biezu konstrukciju, nodrošinot sevi kā vienus no izturīgākajiem un stabilākajiem konveijeriem tirgū.
 • LED GAISMAS. Divas LED spuldzes, kas ir novietotas konveijera priekšgalā, nodrošinot izkliedētu gaismu tieši uzkraušanas vietā.
 • APSTĀDINĀŠANAS SLĒDZIS. Atsperes tipa drošības slēdzis atrodas konvejera priekšējā daļā. To nospiežot, konveijers automātiski apstājas.
 • SARU SLOTIŅAS. Sariņi, kas novietoti starp konveijera kustīgajām daļām, lai novērstu netīrumu iekļūšanu konveijera iekšpusē, pagarinot aprīkojuma lietošanas ilgumu.
 • AVĀRIJAS APSTĀDINĀŠANAS POGA. Norobežotas avārijas apstādināšanas poga - Balstoties uz pieredzi, ir novērots, ka visbiežāk nodarītais kaitējums ir izraisīts netīši nospiežot avārijas apstādināšanas pogas ar autoiekrāvēja dakšām. Lai novērstu šādas situācijas, apstādināšanas pogas ir aprīkotas ar tērauda vairogiem.
 • ĶĒDES RATU AIZSARGI. Lai novērstu operatoru iespējamu savainošanos, aizķeroties aiz ķēdes vai ķēdes rata, tam apkārt ir novietots tērauda aizsargs.
 • START/STOP FUNKCIJA. Lai uzlabotu teleskopiskā konveijera funkcijas un pagarinātu mašīnas darbības laiku, izbīdes sistēma ir aprīkota ar drošu START/STOP funkciju.

 

Specifikācija

 1. ŠĶĒRSSLĪDE. Aprīkojot teleskopisko konveijeru ar papildus pārvietošanas mehānismu, konveijeru var pārbīdīt uz sāniem no vienām ielādes/izlādes durvīm līdz otrām. Ir pieejama manuāla vai elektroniska šķērsslīdes vadība, kas var būt saistīta ar grīdas sliedi vai PU ritenīšiem.
 2. MOBILĀS STRĀVAS PIEGĀDE. Teleskopiskajam konveijeram ar šķērsslīdi ir papildus nepieciešama mobilās strāvas piegāde. Tam var izmantot kabeļus vai sliedes.
 3. HIDRAULISKAIS PACĒLĀJS. Konveijera augstums var tikt mainīts ar hidrauliskā pacēlāja palīdzību. Duālie cilindri paceļ un nolaiž galvenās konstrukcijas priekšējo daļu, kas var griesties.
 4. AUGSTA ŠASIJA. Gadījumos, kad nav specializētā uzlādes punkta, ir nepieciešams augsts atbalsta rāmis ar kura palīdzību varētu pacelt jostu līdz stāvošajam konteinera līmenim.
 5. OPERATORA PLATFORMA. Operatora platforma nodrošina stabilu vietu, uz kuras atrodoties, operators var pārvietot preces no konveijera uz savākšanas vietu. Tas tiek bieži kombinēts ar hidraulisko pacēlāju, lai operātors spētu aizsniegt preci tam ērtā augstumā.
 6. PACEĻAMS LENTES PĀRNESUMS. Paaugstināts lentes pārnesums savienojuma vietā ar blakus konveijeriem, lai prece varētu brīvi tikt pārvietota uz priekšu un atpakaļ.

 

Jautājumi?