Ražotājs: SmartTEH
Apraksts:

Ar strauju pieaugumu apaļkoksnes konteinerpārvadājumos visā pasaulē, nepieciešamība pēc droša, produktīva un specializēta aprīkojuma konteineru uzlādē, kļuvusi ļoti būtiska.

Līdzšinējā pieredze rāda, ka šīs problēmas risināšanā tiek izmantoti speciāli pielāgoti vai pārveidoti pacelāji un manipulatori, kuri ielādē baļkus konteineros pa vienam. Tā kā minētie risinājumi ir izveidoti pielāgošanas rezultātā un sākotnēji tam nebija paredzēti – uzturēšanas izmaksas ir augstas un blakus bojājumi konteineriem ir neizbēgams faktors. Tāpat, dēļ neprecīzas uzlādes, apmēram 15% konteineru tiek atgriezti pārsvēršanai.

Mūsu baļķu uzlādes iekārta ir speciāli izstrādāta apaļkoku ielādei konteineros. Minētā iekārta ir izmantojama arī citu, garu izstrādājumu efektīvai ielādei, piemēram, trubām, cauruļvadiem un citiem metāla, kā arī alumīnija izstrādājumiem.

Apaļkoku uzlādes iekārta
Apaļkoku uzlādes iekārta

Portfolio:

Rīgas osta

Iekārtas īpašības:

Iekārtas platforma ir izstrādāta vieglai uzlādei, izmantojot šarnīrveida uzgali priekšgalā, kurš ir īpaši piemērots iekārtas galvenajam uzdevumam.
Regulāras iekārtas izmantošanas gadījumā iespējami uzturēšanas izmaksu samazinājumi līdz pat 30%.
Pēc produkcijas uzkraušanas uz platformas tās svaru iespējams noteikt ar 2% kļūdas iespējamību, kas nozīmē nekādu atgriezto kravu.
Kad kopējā konteinera krava ir novietota uz platformas, tā vienmērīgi tiek iestumta konteinerā. Kopējais process aizņem mazāk par 4 minūtēm.
Paredzamās uzturēšanas izmaksas ir būtiski zemākas kā vienam lietotam pacēlājam.

Baļķu uzlādes sistēma uz sliedēm Baļķu uzlādes plāksne

 

 

Jautājumi?